11/01/2011

Fark Yaratmak vol.1/ Be original vol.1

Hey everyone! 
How we can make differences with our casual outfits? Yeb, this is my question today. I gather some ideas but I really want to know your ideas too. Let me know, ok?:)
Herkese merhaba bugün aklımdaki soru; sıradan bir kıyafeti nasıl farklı hale getirebiliriz? Bir kaç fikir sıralayacağım ama sizin fikirlerinize de ihtiyacım olacak. Yorumlarınızı bekliyorum olur mu?:)

1-DIY projects/Kendin yap
Diy projects come first. You can really do your own pieces and there are lots of idea on the internet ;) And I made a list of my favorite projects/ bloggers.
Tabii ki sıralamanın en başına DIY projelerini koyuyorum:) Becerikli olduğunuzu biliyorum sevgili okurlar saklamayın artık:) Eğer yaratıcılığınıza güvenmiyorsanız o kadar çok fikir mevcut ki internette, birisini aynen alıp uygulayabilirsiniz. Emin olun çoğu çok kolay. Hatta sizin için beğendiğim projeleri/ blogları yazıyorum:)

1)Visit Geneva's blog(a pair and spare) to make this awesome necklace. I really like her projects if you don't know this blog yet you should follow :)
   Bu süper kolyeyi yapmak için Geneva'nın blogunu ziyaret edin. Kolay, trende uygun aynı zamanda farklı DIY projeleri için harika bir blog.

2)I know everybody knows p.s.-I made this:)This is one of the projects you can apply to your t-shirt easily.
   Ps- I made this bildiğimiz bir site sanırım. Bu resim de beyaz bir t-shirtü nasıl puantiye trendine uygun hale getireceğinizi gösteriyor:)


3)If you want torenew your clothes, options are limitless. You can make this romantic tights thanks to park&cube :)  
  Eğer kıyafetlerinizi yenilemek istiyorsanız sanırım seçenekler sonsuza gidiyor:) Bu çorapları da park&cube isimli çok sevdiğim bloga bakarak yapabilirsiniz:)


4)I really like some of threadbanger's projects. You 
should check for insperation:)
 Bazı threadbanger projelerini pek seviyorum. Bu site de aklınızda bulunsun:)5)You can transform piece of lace to tee like this:) via studs and pearls
Bir parça danteli şık bir bluze dönüştürmek isterseniz sizi studs and pearls'e alalım:)


Actually there are millions of ideas like these. You can google it or you can watch videos on youtube or you can become inspired only looking at latest trends and collections:)
Love you:))
ps: let me know about your inspiration ideas or Diy blogs that you like.
I am gonna continue to write about how to spice up your style etc...:)

Aslında milyonlarca fikir var bunlar gibi. Tek yapmanız gereken değişiklik istemek ondan sonrası google da aratmak, youtube da videolara bakmak ya da sadece ilham almak için son trendlere/koleksiyonlara bakmak.
Pek görüşemesek de sizleri seviyorum:))
not: bildiğiniz blogları ya da ilham kaynaklarınızı haber vermeyi unutmayın.
Fark yaratmak üstüne yazılarım devam edecek. 

No comments:

Post a Comment

Looking forward to hear | Yorumlarınızı merak ediyorum

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...