1/23/2012

Turuncu takıntısı


Az sonra Mersin'e doğru yola çıkacağım. Biraz tatil rehaveti çöktü üstüme yine blogu boşladım ama size gitmeden bir yazı hazırlayayım istedim. Sanırım Mersin'i çok özlediğim için bu post Mersin'den esinlendi.


Bir kaç sezondur gündemde olan portakal rengi yani turuncu bu sezonda bir çok marka ve tasarımcının koleksiyonlarında karşımıza çıktı. Her ne kadar baharda portakal ağaçları yeşillere bürünse de siz bu bahar kendinize bir güzellik yapın ve enerjinizi kat kat arttıracak turuncu parçalardan vazgeçmeyin.


Üstelik indirim sezonundayız. Mağazalarda indirim savaşları başladı malumunuz, bulabildiğiniz turuncu parçalarla birlikte kasaya doğru güvenle ilerleyebilirsiniz:)
Kış bitene kadar giyebileceğiniz turuncu kabanlar, baharda favori parçanız olacak turuncu ceketler, elbiseler, bluzler listenize yerleşebilir.
Bana iyi yolculuklar 
Size de iyi alış-verişler:)Designers and brands are stucked with this colour, orange. We will see this colour in this season too. 
It is energetic, young and cheerful.
Just have one orange dress or nice orange blouse for this season. I am sure you won't regret.
Kisses 


2 comments:

  1. turuncu müthiş bir renk! önceden o kadar da iyi değildi aramıza ama bu sene olan oldu sarıyla, turuncu kankam oluverdi :D

    ReplyDelete
  2. :) cesaret isteyen bir renk ama çok da güzel. Görmeye o kadar alıştık ki bir anda enerji veriyor:)

    ReplyDelete

Looking forward to hear | Yorumlarınızı merak ediyorum

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...