2/02/2012

Daymod 2012 koleksiyonu
Sevgililer günü tatlı bir heyecandır. O güne özel bir önem veririz ve en önemlisi de sevdiklerimize almayı düşündüğümüz hediyelerdir. O dönemde hediye seçimi bizi hayli zorlar.

Daymod, 2011- 2012 Sonbahar / Kış koleksiyonuyla sizi bu dertten kurtarıyor.

19 yeni model külotlu 3 yeni model tayt 5 yeni model file diz altı gibi bu sezona iddialı giren Daymod 2011 Sonbahar Kış koleksiyonunda 13 mevcut çocuk modeline de iki yeni model daha ekledi. Külotlu çoraplarda Siyah, Kahve, Kemik, Beyaz taytlarda ise Siyah Kırmızı, Fuşya Mor, Kahve renklerin hakim olduğu Daymod’un 2011 Sonbahar / Kış koleksiyonunda devam eden modellerle birlikte toplam 96 model bulunuyor.Daymod bu koleksiyon ile size geniş bir hediye alternatifi sunuyor.
Day Mod’un 2011 Sevgililer Günü modellerini görmek ve sevgilinize uygun ürünümüzü satın almak üzere sizleri www.daymod.com online satış sitemize ve Day Mod satış noktalarına davet ediyoruz.

Daymod 2012 koleksiyon çekimin de unutulmaz Hollywood starlarını canlandırdı.
İnce çorap üzerine gerek Türkiye gerekse yurt dışında kısa sürede önemli bir mesafe kaydeden Daymod 2011-2012 koleksiyon çekiminde Hollywood un unutulmaz starlarını canlandırdı.. Her kadının iç dünyasında yatan Hollywood starı olma isteğinden yola çıkarak hazırlanan koleksiyonda tasarımlar döneme göre uyarlandı. Hollywood un unutulmaz kadın starlarının dönem kıyafetleri ile kombinlenen yeni koleksiyon 2011 kışına damgasını vuracak.
Tara PR Beşir Tulu Halbuni tarafından hazırlanan Proje de Moda editörü Pınar Zeynep Akyürek, fotoğrafçı Serkan Emiroğlu gibi sektörün önemli isimleri görev aldı.

No comments:

Post a Comment

Looking forward to hear | Yorumlarınızı merak ediyorum

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...