2/29/2012

Günün kombini - Kışlıklarınıza bir şans daha verin


O kadar çok söylendim ki bu kış soğuk havalara, aslında kar'ın ve kışın güzellikleri olduğunu neredeyse unutuyordum. Neyse ki bugün aslında son soğukların en sevdiğim boğazlı kazağın üzerine sıcacık tutan montumu  geçirebileceğimi ve altına da yaz boyu kutu bekleyecek botlarımı giyip kendimi sıcacık kahve ile şımartabileceğimi hatırladım. Biliyorum bir an önce yeni aldığınız ceketi ya da o çok güzel eteği giymek istiyorsunuz ama son soğukları değerlendirip çok sevdiğiniz kışlıklarınıza bir şans daha vermeyi deneyin. Sıcak bir evde olabilmenin, akşamüstü güzel bir filmin ya da sevgilinize sarılıp ısınmanın keyfini çıkarın. Sonra hep birlikte özleyeceğiz bu günleri. Demedi demeyin:)
Sizin için bu kışın hatta tüm kışların olmazsa olmazı nedir?

2 comments:

 1. bu soledıklerını yapıyor olsaydım kışı daha çok sevebilridim ancak ben hala ısınmasını beklediğim bi ofiste çok sıkıcı işler yaparak geçirmek zorundayım bugünü :( ama genede kahve içmeye engel değil değil mi:)

  begumyagci.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aslında demek istediğim güzel yönleri var kışın. Dediğin gibi bir kahve içip ofiste çalışmana eğlence katacak bir şeyler düşünebilirsin. Ya da çıkışta sinemaya gidebilirsin. Böyle küçük şeyler işte:)

   Delete

Looking forward to hear | Yorumlarınızı merak ediyorum

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...