2/15/2012

Zamanı az olanlar için spor yapmak 'Fit in Time' ile çok daha kolay

Türkiye’de bir ilk olan Fit in Time stüdyo konsepti, dünyada en etkili fitness teknolojilerinden biri olarak bilinen Alman ‘Miha Bodytec’eşliğinde ve spor hocalarının gözetiminde yapılan 25 dakikalık antrenman programıyla “spor yapmaya vaktim yok!” bahanelerine son veriyor!


Kişiye özel, teknoloji odaklı ve hızlı! Daha ne olsun? Belki her gün spora ayıracak yarım saatiniz yok, belki benim gibi bir türlü düzenli spor yapamıyorsunuz belki de bir an önce forma girme hevesindesiniz... Bahaneniz ne olursa olsun Fit in Time ile bu bahaneleri sıfıra indirmeniz mümkün.
Alman fitness teknolojisi “Miha Bodytec” ile birlikte spor hocalarının eşliğinde,sadece 25 dakika süren ve vücuttaki tüm kasların çalıştırıldığı, yorucu fakat eğlenceli antrenmanlar sayesinde 2-3 seans gibi kısa bir sürede kas güçsüzlüğüne bağlı bel-sırt ağrısı ve duruş bozukluklarını gidermekle birlikte bölgesel yağ yakımı ve gözle görülür sıkılaşma elde ediliyor. Birçok hastane, rehabilitasyon merkezi ve spor kulüplerinin de sahip olduğu ve bilimsel araştırmalarla etkisi kanıtlanan “Miha Bodytec” teknolojisi, spor salonlarında normalde 6 saatte yapılabilen egzersiz ve performans antrenmanını sadece 25 dakikada tamamlamanızı sağlıyor.


Çok mantıklı görünmüyor mu? Aşağıdaki telefon numaralarından daha detaylı bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilir ya da sadece denemek istiyorsanız ücretsiz demo antrenmanlara katılabilirsiniz. 


Fit In Time – Etiler Şubesi
Adres: Nispetiye Cad. Etiler Apt. No:104 K:2 D:11 Etiler - İstanbul
Bilgi ve Rezervasyon: 0212 265 64 44


Fit In Time – Bağdat Caddesi Şubesi
Adres: Bağdat caddesi Burç sitesi,E blok no:97/8 Kızıltoprak
Bilgi ve Rezervasyon: 0 216 450 23 48


Fit In Time – Bursa Şubesi
Adres: İhsaniye Mah. İvazpaşa Sok. Esenkent Sitesi No:3/B2 Nilüfer – Bursa
Bilgi ve Rezervasyon: 0 224 247 09 66No comments:

Post a Comment

Looking forward to hear | Yorumlarınızı merak ediyorum

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...