7/02/2012

Erdem Resort 2013

Do you love fashion?
If you do why? It is not reasonable to start a fashion blog post with these questions. But sometimes I think that our lives full of automatic actions. What we love, what we see, what we done... they all are so automatic. The life seems to me the order of job, marriage, kids, divorce etc... At that time we put all the things that we love and breathe as enjoying things we have. I suppose you love fashion. But usually I can not find the reason. I do not know how you find the difference between having all the best clothes and trying to smile and being naked and just smile. Do you value the labor? What about feelings? This post is written with good intend.To stop us to live automatically. To remind you to breathe. To see the things we love or hate with open eyes. And the resort collection by Erdem makes me write all these sentences.
Have a good week.

Modayı seviyor musunuz?
Peki neden? Bu sorularla başlamak pek mantıklı değil bir moda blogu yazısına. Ama her şey otomatikleştiği gibi hayatımızda, sevdiklerimiz, gördüklerimiz, bildiklerimiz de otamatikleşiyor çoğu zaman. İş,evlilik,çocuk,boşanma,bişi bişi sıralaması gibi hayatlarımız. Bu arada da seviyorum dediğimiz şeyleri yan yana dizip nefes alıyoruz. Sahip olduklarımızla zevk aldığımız gibi. Modayı sevdiğinizi farz ediyorum.
Ama çünküsünü çoğu zaman bulamıyorum. En güzel kıyafetlere sahip olup onların içinde gülümsemek zorunda olmak ile çıplağa yakın olup gülümsemek arasındaki 7 farkı nasıl bulduğunuzu bilmiyorum? Emeğe değer veriyor musunuz? Peki ya hislere - anlık olan gerçek hislere. Bu yazıyı çok iyi hislerle yazıyorum aslında. Bazen bir nefes alıp verelim diye. Bazen sevdiklerimizi, sevmediklerimizi değer verdiklerimizi eşitleyip hepsine aynı gözle bakalım diye. Fonda Erdem'in Resort 2013 koleksiyonu var bu cümleleri yazmamı sağlayan.
Hepinize mutlu haftalar:)


 Twitter ♥ Facebook  Pinterest 

Unutmayın yorumlarınız beni mutlu ediyor:)

No comments:

Post a Comment

Looking forward to hear | Yorumlarınızı merak ediyorum

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...