10/03/2012

Mood Set | Like a princess


If you feel bad and sad, if you take care other not yourself, if you live with imposible dreams and if your life seems to be very ordinary, make sth good for only yourself! Buy your favorite magazine, listen the best music ever, eat sweet and wear as a princess! Spend the day with yourself and do, make, eat, wear whatever you want! And remember this post to smile:)
Kiss Kiss
Kendinizi kötü hissediyorsanız, hep başkasını düşünüyorsanız, hayallerde yaşıyorsanız ve hayatınız çok sıradanlaştıysa yarın kendinize bi güzellik yapın! En sevdiğiniz dergiyi alın, en sevdiğiniz müziği dinleyin, doyasıya tatlı yiyin ve kendinizi prenses gibi hissedebileceğiniz bir elbise giyin! Günü sadece kendinize ayırın, canınız ne istiyorsa nasıl görünmek istiyorsa öyle yapın, öyle davranın, öyle giyinin! Ve gülümsemek için bu yazıyı hatırlayın!
Çok sevgi  
Twitter ♥ Facebook  Pinterest 

2 comments:

 1. Lovely words, and beautiful set, specially the dress! You have a great blog! I'd love if you checked out my blog, and if you like it, can we follow each other? I promise I’ll follow you back <3

  x♥x♥

  "Saúde & Beleza - Health & Beauty"
  ReplyDelete
 2. Thank you so much, sweetie!!!! I’m following you back now ;)
  I forgot to tell you, the you have AMAZING DIY's project here on your blog :)))
  Unfortunately you haven't “bloglovin”, but if you decide to add it on your blog, please let me know, and we can follow each other there as well, it's an easier way to keep in touch ;)
  Hope you have a wonderful weekend<3

  x♥x♥

  "Saúde & Beleza - Health & Beauty"
  ReplyDelete

Looking forward to hear | Yorumlarınızı merak ediyorum

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...