12/02/2012

Happy Sunday | Closet Inspiration


Remember my desire to simple life! I realized that to make it happen I reallly need to be well organized and I am kinda scared right now:) Anyway, I know, staffs that I've collected could be enough to live 1000years so I decided to stop shoppping for a while, at least stupid and on-line ones:) Second step is to be organied and at that point I need some inspiration for my closet. It is almost impossible to have a big room for my clothes when we consider small houses in a big city. But big wardrobe also works for me cause all the clothes in there will be wearable. Next step is organizing bags and shoes. Let's have some inspiration.
Belki hatırlarsınız basit yaşamın peşine düştüm. Bunu gerçekleştirmek için de gerçekten çok düzenli olabilmek gerektiğini fark ettim ve biraz korktum sanırım:) Biriktirdiğim milyon şeyin beni 1000yıl yaşatmaya yetecek kadar olduğunu bildiğim için şimdilik mantıksız alış verişi bıraktım diyebiliriz. İlk olarak on-line alış verişi durdurdum, en azından düzenli yaşama geçene kadar bunu yapmam gerekiyordu, çünkü bundan sonra hayatımda listeler plansız alış verişin yerini tutacak. Diğer bir adım ise dediğim gibi düzenli olabilmek. Gardrobumun içindeki giymediğim her kıyafet şu anda uzay boşluğunda bir yerlerde hepsini poşetleyip attım çünkü. Sırada çantalar, kitaplar ve ayakkabılar var sanırım. Bütün bu hisler içinde süper düzenli görünen giyinme alanlarını ve dolapları incelemek yanlış olmaz diye düşündüm ve sizlerle de paylaşmak istedim. 
İstanbul'un küçük evciklerinde ayrı bir giyinme odası ne kadar gerçek dışı görünse de büyük bir dolap da iş görecek gibi çünkü mantıksız hiç bir parça o dolabın içine giremeyecek:)
Aslında bebilerin bile giyinme alanlarının olması biraz kıskançlığa neden olmadı diyemem:).
Have a happy sunday!

 Ne dersiniz ilham verici değil mi?
İyi pazarlar:)
 Twitter ♥ Facebook  Pinterest 

8 comments:

 1. Kesinlikle bı an önce yeni evimizi almayı ve taşınmayı hayal ediyorum ıste o an giyinme odamı planladığım andır;)

  Bravo bebegım harika bı is yapmışsın bu dolap detoksu ile:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ah destek görmek çok iyi hissettiriyor:) Teşekkür ederim

   Delete
 2. Hi! I'm following you now, hope you follow back, I would really appreciate it =D

  x
  Mahima

  http://mahimac.blogspot.in/

  ReplyDelete
 3. Every time I see this kind of pictures I reallise that I need a much bigger wardrobe hihihi. Lovely post and blof, I'm your new follower!

  xoxo
  Maria C
  http://shoesandgloss.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. kesinlikle müthiş bir şey yapıyorsun, zira o kadar anlamsızca eşya, giysi vb. alıyoruz ve dolaplarımız bunlarla dolup taşıyor ki bir yerden sonra biz onları değil, onlar bizi sahipleniyor. bunun getirdiği ağır yükten kurtulmak ve hafiflemek şart. ben de dün akşam aynı şeyi küçük çapta yaptım ve birkaç parçadan kurtuldum ama daha devam etmem gerekiyor :)
  www.fashionizelife.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. benim de daha çok yolum var:) Yakında bunula ilgili bir yazı planlıyorum ama eğer fotoğraf çekmeye başlarsam atamam eşyaları diye korkuyorum:)

   Delete

Looking forward to hear | Yorumlarınızı merak ediyorum

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...