1/03/2013

Thanks For Following


I do not know what you think about mocha but I really like it! Sometimes I do not want to write anything, sometimes I do not have time to write, my projects are still waiting the best time but every morning, my first thing to do is to check my blog, read comments and to be happy for a new folower. It has been my part for 1 and half year and I want to make mocha better with your help. You already join me in this journey with your comments and with your visits.
Thank you to each 500 followers and thank you for others who read me! I feel like your are my close friends that I never met. 
Well... Tell me your feelings, suggestions, complains, thoughts about mocha.
Kiss Kiss
Mocha hakkında ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama ben kendisini pek seviyorum. Bazen yazmaya zaman bulamıyorum bazen de ihmal ediyorum, aklımdaki projeler gerçekleşmek için uygun zamanları bekliyor ama ben her gün sabah ilk iş olarak blogumu açıyorum, yorumları hala ilk heyecanla bekliyor ve her yeni takipçiyi sevinçle karşılıyorum. 1 buçuk yıldır hayatımın parçası olan mocha da sizlerle birlikte güzelleşsin daha da keyifli hale gelsin istiyorum. Zaten bu süreçte bana güzel yorumlarınızla ve ziyaretlerinizle katıldınız, ne de iyi yaptınız.
Mocha'nın 500 izleyicisinin her birine ve beni takip etmese de okuyan diğer herkese çok teşekkür ediyorum. Sanki tanışmadan çok şey paylaştığım arkadaşlarım gibisiniz hepiniz.  
Peki siz mocha için neler düşünüyorsunuz? Önerilerinizi, fikirlerinizi, iyi ya da kötü dileklerinizi bekliyorum:)
Sevgiler
By the way, if you want more from mocha, you can find me on;
Unutmadan sosyal soyal mocha keyfine devam etmek isterseniz beni buralardan da takip edebilirsiniz;
 About me ♥ Tumblr  Bloglovin 
Twitter ♥ Facebook  Pinterest

2 comments:

 1. congrats...
  I'am happy to you, Hope my blog will grow up like yours too..
  Have a great day...


  http://ristlicious.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. lovely blog!!!!!!!!!!!! amazing giveaway on my blog http://comeduegoccedacqua.blogspot.it/2013/01/giveaway-sissi-hand.html

  ReplyDelete

Looking forward to hear | Yorumlarınızı merak ediyorum

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...