2/21/2013

The collection | No 21 Fall 2013


Because of ongoing fashion weeks, I cannot concentrate on anything. That's why I decided to share my favorite fall 2013 collections with you. One of them is #21 fall 2013 rtw collection. Alessandro Dell'Acqua have created great collections by inspiring street style and deep femininity. I love colors and embroidery with knit pieces! 
Sanırım devam eden moda haftaları yüzünden başka şeylere konsantre olamıyorum:) O yüzden beğendiğim koleksiyonları sizinle de bol bol paylaşmaya karar verdim. Bunlardan bir tanesi de #21 sonbahar 2013 koleksiyonu oldu.  Alessandro Dell'Acqua feminenlik ve sokak modasından etkilenen koleksiyonlarıyla beni benden alıyor olabilir. Renkleri ve işlemelerle birlikte örme parçaları çok sevdim. 


I skip spring and jump to fall, it makes me a bit sad and hopeful  Being melancholic about speed of time and having hope for future, or something like that. 
While Milan Fashion Week on air, we should start to count down for İstanbul Fashion Week. 

Daha baharı atlatamamışken sonbahara doğru  yola çıkmak ise bünyeme hem hüzün hem de umut getirdi. Geçen zamanın hüznü ve gelecek umudu gibi şeyler...
Milan moda haftası son hızıyla devam ederken İstanbul için geri sayıma başlasak iyi olur sanırım 12 Mart'a az kaldı çünkü.ps: I pin favorite pieces from falll collections. You can find more favorite pieces of fall 2013 collections on pinterest/mocha
Kiss kiss

ps: Bu arada koleksiyonlardan favori parçaları pinliyorum her gün. Blogda göremediğiniz koleksiyon favorilerini pinterest/mocha 'da bulabilirsiniz.
Sevgiler

photos via style.com
 Twitter ♥ Facebook  Pinterest 

2 comments:

  1. Bu koleksiyondaki renklerin birbiri ile uyumuna bayıldım :)

    ReplyDelete
  2. son uclu karedeki renk uyumlarini cok begendim..siyah on planda ne de olsa :))) trokesland.blogspot.com

    ReplyDelete

Looking forward to hear | Yorumlarınızı merak ediyorum

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...