About me


Merhaba,
Ben Gülden. İstanbul'da doğdum Mersin'de büyüdüm. Şu anda Boğaziçi ekonomi bölümünde okuyorum. Kendi halinde bir moda blogu yazarıyım. Nasıl oluyor bende bilmiyorum:)

Aslında uzun zamandır blog sahibi olsam da mochadaily 1 Ağustos 2011 de yazmaya başladığım ve pek sevdiğim blogum. Ağırlıklı olarak moda üstüne yazıyorum denebilir. Ayrıca ilginç bulduğum tasarımları da paylaşıyorum. Bir günüm bir günümü tutmadığı için blogum da sürekli değişiyor. Bazen bu durumdan şikayetçi olsam da aslında ben buyum ve bu değişimi seviyorum. İsminin mocha olmasının sebebi mocha sevmemden başka bir şey değil. Her yazıda kendi fikrim ön plana çıksın istediğim için beğenmediğim bir ürünü ya da konuyu ya yayınlamıyorum ya da fikrimi bu yönde belirtiyorum. Sorularınız olursa bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz.( mochadailyblog@gmail.com )

Hala öğrenci olduğum için olabildiğince rahat kıyafetler tercih ediyorum. Sabahlamalara, kantinde geçirilen zamanlara eşlik edebilsinler diye:) Ama mezun olur olmaz 11cm'lik topuklara geçmeyi düşünüyorum:))


Hala saçımı değiştirme planlarım var. Kuaföre gitmeyi sevmiyorum bu yüzden de kendim boyuyorum hatta çoğu zaman kendim kesiyorum. Saçım hayatım boyunca genelde kısaydı bu yüzden belime gelmeden kestirmeme kararı aldım:) Neden şimdi saçımı anlattım benimle ilgili en önemli olaymış gibi bilmiyorum. Sanırım kendimi anlatmayı pek beceremiyorum.

Kısaca böyle bir insanım. Blogumun bu yıl nasıl bir yol izlediğini merak ediyorsanız bu yazıda detaylıca anlattım:) Umarım blogumu seversiniz ve beni yorumlarınızla desteklersiniz. 
Hepinize teşekkürler.

Sevgiler

Ayrıca beni takip edebileceğiniz linkler;
Facebook, twitter, google+ ve tumblr.

I am gulden. I write about fashion and design.I live in İstanbul. 
You can read this post to know more about my blog this year.
my mail is mochadailyblog@gmail.com . You can send me mail about my blog, my post or just to say hello. I hope you like to read my blog. Yes. That's it:)

1 comment:

  1. you are beautiful. I see you r a "jill" of all trades babe? You do everything "photography, design, music ...? very cool. hope to chat more

    ReplyDelete

Looking forward to hear | Yorumlarınızı merak ediyorum

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...